Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gotu kola - vňať 1000 g

Gotu kola - vňať 1000 g

Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v horúcich močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo Južnej Afrike. Gotu kola je významnou súčasťou indickej ...

31.79 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS267m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Gotu kola - vňať 30 g

skladom 5+ kusov

2.09
Gotu kola - vňať 50 g

skladom 5+ kusov

2.78


 
31.79

Jedna z popredných bylín čínskej medicíny, ktorá sa v poslednej dobe tešia stále sa rozrastajúcej popularite aj v Európe. Rastie v horúcich močaristých oblastiach Indie, Srí Lanky, Číny, ale aj v Austrálii alebo Južnej Afrike.

Gotu kola je významnou súčasťou indickej ajurvédy . Pupočník ázijský, známy tiež ako brahmi, sa podieľa najmä na normálny činnosti kognitívnych funkcií (vyrovnávanie činnosti transmiterov, chemických "poslíčkov" v mozgu). Kognitívne funkcie sú úplne zásadné pre vnímanie sveta okolo nás. Medzi kognitívne (čiže poznávacie) funkcie radíme pamät, schopnosť koncentrácie a porozumenie, vyjadrovacie schopnosti alebo pohotové reakcie závisiace na rýchlosti spracovania informácií < / strong>, ktoré sú nám predkladané. Práve pre s chopnost udržiavať kognitívne funkcie je gotu kola vhodnou bylinou pre študentov alebo osoby s psychicky náročným povolaním, vyžadujúcim schopnosť koncentrovať sa, porozumieť problému a rýchlo sa rozhodovať. Nemožno nespomenúť staršiu generáciu, ktorá je taktiež vhodnou skupinou pre pravidelné užívanie gotu kolesami. Prispieva k udržaniu mentálneho zdravia čo možno najdlhšie.

Gotu kola pomáha udržiavať normálnu činnosť cievnej sústavy . Napomáha od pocitu tzv. ťažkých nôh a má celkovo pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém . Ďalej možno gotu kolu využiť na podporu zažívanie, keďže uľahčuje trávenie í.

Tradičné použitia: Pol až jednu lyžičku sušiny prelejeme 250 ml vriacej vody a necháme 15-20 min. lúhovať. Potom scedíme a pijeme. Dochucujeme medom či cukrom.

Kontraindikácie: Nie je vhodná pre tehotné ženy.

Krajina pôvodu: India < p> Byliny na prípravu bylinkového čaju - nálevu