Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ginko biloba list 100 g

Ginko biloba list 100 g

Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rástla už v čase dinosaurov) s veľmi vyso ...

2.60 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ginko biloba list 1000 g

skladom 5+ kusov

16.94
Ginko biloba list 50 g

skladom 5+ kusov

1.47


 
2.60

Ginko dvojlaločné, známy tiež pod názvom ginkgo biloba, je opadavý strom, ktorého pozitívnych účinkov na ľudský organizmus využívali už v starovekej Číne. Jedná sa o jednu z najstarších rastlín našej planéty (na Zemi rástla už v čase dinosaurov) s veľmi vysokou odolnosťou voči nepriaznivým okolitým vplyvom. V Číne je používaná ako liek už 5 tisíc rokov. O jej váženosti svedčí aj štatút národného stromu Číny. Vo fytoterapii je užívanou časťou list.

Ginkgo biloba pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu krvi a funkciu periférneho obehového systému . Napomáha k uchovaniu zdravého zraku a sluchu . Prispieva k normálnej činnosti mozgu , podporuje kognitívne funkcie a duševnú rovnováhu . Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním. Pôsobí ako antioxidant .


Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 , o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Ginkgo biloba

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy:
Dve čajové lyžičky sušených listov prelejeme 250 ml vriacej vody. Priklopíme pokrievkou a necháme lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.
Pre trvalé účinky musíme ginkgo užívať dlhodobo a pravidelne.

Upozornenie: Môže znižovať zrážanlivosť krvi.

Surovina na prípravu bylinného čaju - nálevu