Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Flor de Arena 40 g

Flor de Arena 40 g

Flor de Arena je nízka, silne aromatická bylina vyskytujúce sa v celej oblasti peruánskych Ánd. Využiteľnú časťou rastliny je celá nadzemná časť vrátane stoniek, listov a kvetov. Stonky i listy sú obalené jemným páperím. Flor de Arena je známa svojím silným ar ...

3.69 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1279m40


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Flor de Arena 70 g

skladom 5+ kusov

5.28
Flor de Arena 1000 g

skladom 5+ kusov

49.35


 
3.69

Flor de Arena je nízka, silne aromatická bylina vyskytujúce sa v celej oblasti peruánskych Ánd. Využiteľnú časťou rastliny je celá nadzemná časť vrátane stoniek, listov a kvetov. Stonky i listy sú obalené jemným páperím. Flor de Arena je známa svojím silným arómou a príjemnou chuťou, ktorá prejde i do pripraveného čaju.

Odporúčané je kombinovať flor de arena s Hercampuri a s manayupou. Zmiešaním týchto troch bylín vzniká dokonalé trio očistných bylín, pričom sa ako jediná flor de arena nevarí - nakoniec sa nálev z nej primiešava do odvaru pripraveného z ostatných bylín.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku prelejeme 200 ml horúcej vody a necháme odstáť približne 15 min., potom scedíme a pijeme. Takto pripravený nálev užívame 2-3 × denne.
Vonkajší použitia: kúpele sa odporúčajú najmä pre očistu a osvieženie pokožky.

Flor de Arena nikdy nevarte, varením sa bylina znehodnocuje!

Krajina pôvodu: Peru

Upozornenie: nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu