Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pamajorán vňať 50 g

Pamajorán vňať 50 g

Pamajorán čiže oregano je bylina pôvodom zo stredomoria a Ázie. Postupne sa rozšírila takmer do celej Európy, a dokonca aj do Severnej Ameriky. Populárna bylina je známa ako korenie najmä v stredomorskej kuchyni, napr. Ako korenie na pizzu alebo súčasť pre ...

1.37 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS336m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Pamajorán vňať 100 g

skladom 5+ kusov

2.32
Pamajorán vňať 1000 g

skladom 5+ kusov

10.57


 
1.37

Pamajorán čiže oregano je bylina pôvodom zo stredomoria a Ázie. Postupne sa rozšírila takmer do celej Európy, a dokonca aj do Severnej Ameriky. Populárna bylina je známa ako korenie najmä v stredomorskej kuchyni, napr. Ako korenie na pizzu alebo súčasť provensálskeho korenia. Nemenej populárny je užívanie pamajoránu v ľudovom liečiteľstve. V stredoveku bola známa ako bylina odháňajúcich zlých duchov, utišujúci žiaľ a prinášajúce šťastie.

Pamajorán obyčajný , ako už jej názov poukazuje, má vplyv na < strong> duševný výkon a užíva sa k podpore spánku . Pamajorán čiže oregano je vhodná pre udržanie správneho krvného tlaku a podporuje normálne fungovanie kardiovaskulárneho systému . Vďaka vysokému obsahu silíc je vhodná na podporu zdravie horných ciest dýchacích . Podporuje imunitný systém a jeho správnu odozvu , ktorou je prirodzená obranyschopnosť organizmu . Normalizuje funkciu čriev, správnu peristaltiku a trávenie . Pamajorán podporuje správne fungovanie žlčníka a pečene . Známe je pôsobenie oregana ako antioxidantu .

Pamajorán obyčajný podporuje laktáciu, preto je vhodná pre ženy v čase dojčenia.

< strong> Tradičné použitie: Dve čajové lyžičky zaliate 250 ml vriacej vody ponecháme 15 min lúhovať. Pijeme vždy čerstvé 1-2 × denne.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Doplnok stravy