Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chuchuasi - Chuchuhuasi kôra 1000 g

Chuchuasi - Chuchuhuasi kôra 1000 g

Chuchuasi je strom, ktorý pochádza z dažďových pralesov Amazónie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Dosahuje výšku až 30 metrov. Kôra stromu chuchuasi je extrémne tvrdá, červenohnedej farby. Listy chuchuasi sú veľké, oválne, cca 10-30 cm veľké a hladké. Strom kve ...

44.18 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS225m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chuchuasi - Chuchuhuasi kôra 100 g

skladom 5+ kusov

5.97
Chuchuasi - Chuchuhuasi kôra 250 g

skladom 5+ kusov

13.65


 
44.18

Chuchuasi je strom, ktorý pochádza z dažďových pralesov Amazónie, z Peru, Ekvádoru a Kolumbie. Dosahuje výšku až 30 metrov. Kôra stromu chuchuasi je extrémne tvrdá, červenohnedej farby. Listy chuchuasi sú veľké, oválne, cca 10-30 cm veľké a hladké. Strom kvitne malými bielymi kvetmi. Je tiež známy pod latinským názvom Maytenus macrocarpa. Peruánske meno chuchuasi znamená v preklade "chvejúce sa chrbát".

Tradične užívanou časťou chuchuasi je kôra stromu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus . Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu polievkovú lyžicu kôry zalejeme 1 l studenej vody a na miernom ohni privedieme k varu cca na 15 min. Scedíme a pijeme 3 × denne pohár (zhruba 250 ml) odvaru.

Upozornenie : Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, malé deti. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie.

Krajina pôvodu: Peru

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu