Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chanca piedra - Phyllanthus niruri 1000 g

Chanca piedra - Phyllanthus niruri 1000 g

Chanca Piedra je jednoročná bylina dosahujúca výšku 30-40 cm. Rastie voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v dažďových pralesoch Amazónie, ale možno na ňu naraziť dokonca na Floride či v Texase. SPAN ...

45.93 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS969m1000


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chanca piedra - Phyllanthus niruri 20 g

skladom 5+ kusov

1.86
Chanca piedra - Phyllanthus niruri 50 g

skladom 5+ kusov

3.84


 
45.93

Chanca Piedra je jednoročná bylina dosahujúca výšku 30-40 cm. Rastie voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v dažďových pralesoch Amazónie, ale možno na ňu naraziť dokonca na Floride či v Texase. Španielsky názov Chanca Piedra možno preložiť ako " kameň " alebo " drvič kameňov ".

Chanca Piedra sa už podľa spomínaného názvu používa najmä pre udržiavanie normálneho zdravie močových ciest a podporu vylučovacích funkciou obličiek . Zaznamenané boli močopudné účinky. Okrem zdravie močových ciest má vplyv na rovnováhu pH žalúdka .

Ide o antioxidant podporujúce prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu . Udržuje normálny hladinu krvného tlaku a prispieva k cievnemu zdravie . Normalizuje úroveň krvných tukov a podporuje metabolizmus tukov .

Pomáha k udržaniu pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu. Chanca piedra podporuje duševnú a fyzickú pohodu, relaxáciu.

Široké využitie a výskyt takmer na všetkých kontinentoch je dôvodom celosvetové obľuby tejto byliny.

Tradičné použitia: Jednu polievkovú lyžicu byliny vložíme do 1 l studenej vody, privedieme k varu a krátko povaríme (cca 5 min). Scedíme a pijeme 3x denne pohárik odvaru.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu