Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Tento produkt nie je aktuálne v našej ponuke. Môžete sa ale pozrieť na naše ďalšie tovar
Brusnica list 1000 g

Brusnica list 1000 g

Brusnica je stále zelený vzpriamený kríček, ktorého plody a listy zbierame od augusta do septembra. Pri sušení nesmie teplota presiahnuť 40 ° C kvôli možnej degradácii účinných látok. Nálev z brusnice sa užíva na tlmenie predmenštruačných a menštruačných ťažkostí. Je to an ...

Ďalšie informácie >

21.40 €

V ponuke opäť od augusta

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Brusnica list 100 g

skladom 5+ kusov

3.21 €
3.01
Brusnica list 50 g

skladom 5+ kusov

1.69 €
1.59


 
21.40

Brusnica je stále zelený vzpriamený kríček, ktorého plody a listy zbierame od augusta do septembra. Pri sušení nesmie teplota presiahnuť 40 ° C kvôli možnej degradácii účinných látok.

Nálev z brusnice sa užíva na tlmenie predmenštruačných a menštruačných ťažkostí . Je to antioxidant podporujúce odolnosť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924 / 2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári .

Tradičné použitia : Naložíme do studenej vody na cca osem hodín (macerácia), potom privedieme k varu a ihneď odstavíme. Je možné pripraviť aj menej efektívnejšie, zato rýchlejšie - dve čajové lyžičky preliať 0,25 l vriacej vody. Vyvarovať sa prevarovaniu.

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Užívať max. Dva mesiace v kuse a štyri mesiace v roku.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu