Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ašvaganda koreň celý BIO 80 g

Ašvaganda koreň celý BIO 80 g

Ašvaganda je základná podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúce sa "pri slabostiach tela i mysle". Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania omladzuje, upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka. Klinické štúdie preukážete ...

Ďalšie informácie >

4.58 €
4.31 €

4.31 €, zľava 6%, ušetríte 0.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1148m80


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Ašvaganda koreň celý BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

40.82 €
38.37


 
4.31

Ašvaganda je základný podporujúci tonikum indickej ajurvédy, používajúci sa " pri slabostiach tela i mysle ".

Podľa tisícročných ajurvédskych skúseností pravidelné užívanie Withania omladzuje , upevňuje duševné zdravie a vitalitu človeka.

Klinické štúdie preukázali, že ašvaganda v účinkoch prevyšuje sibírsky ženšen. Pre jemný účinok ju možno použiť namiesto ženšenu, ktorý niekedy pôsobí príliš povzbudivo. Podporuje duševné zdravie a vitalitu , je doporučovaná v období stresu . Vhodné je jej podávanie v staršom veku.

V ajurvédskej medicíne je známa ako účinný adaptogén a antioxidant . Vhodné je ašvagandu kombinovať s pupočníkom. Podporuje mentálnu a kognitívne činnosť, pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu.

Ašvaganda BIO čiže indický ženšen nám dodá energiu a vitalitu. Budeme tak mať väčšiu výdrž bojovať v súčasnom hektickom svete. Navyše podporí naše respiračné zdravie a pomôže k zdravej koži , pleti .

Krásny slovenský názov uspávajúca nemá vítaním nadarmo. Pravidelné užívanie p odporuje ľahší prechod do spánku a urýchľuje zaspávanie . Ašvaganda BIO však nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa.

Zloženie: 100% Withania somnifera BIO

Tradičné použitia: jednu čajovú lyžičku sušeného koreňa vložíme do 250 ml studenej vody a privedieme k varu. Povaríme cca 15 min., Vodu dolejeme podľa potreby. Necháme vylúhovať ďalších 10 min. a popíjame 2 × denne približne 125 ml. Prvú dávku odporúčame užiť v dopoludňajších hodinách, druhú dávku potom najneskôr do 17 hod.

Krajina pôvodu: India

Surovina pre prípravu bylinkového čaju - nálevu